Cursussen

Cursusschema

Overzicht - *
Afro Dance 12+ (Chris)
maandag 16:00-17:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Afro Dance 16+ (Chris)
maandag 18:00-19:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Argentijnse Tango Advanced (Carlos en Mirella)
dinsdag 21:10-22:10

11 lessen van 60 minuten / English
Alleen met partner

Startdatum: 05-01-2021
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Advanced (Carlos en Mirella)
dinsdag 21:10-22:10

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 08-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Beginners (Carlos en Mirella)
dinsdag 19:00-20:00

10 lessen van 60 minuten / English
Alleen met partner

Startdatum: 12-01-2021
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Beginners (Carlos en Mirella)
donderdag 20:00-21:00

10 lessen van 60 minuten

Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Improvers (Carlos en Mirella)
donderdag 21:10-22:10

11 lessen van 60 minuten / English
Alleen met partner

Startdatum: 07-01-2021
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Improvers (Carlos en Mirella)
donderdag 21:00-22:00

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 10-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Intermediate (Carlos en Mirella)
dinsdag 20:05-21:05

11 lessen van 60 minuten / English
Alleen met partner

Startdatum: 05-01-2021
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Intermediate (Carlos en Mirella)
dinsdag 20:05-21:05

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 08-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Level 2 (Carlos en Mirella)
donderdag 20:05-21:05

11 lessen van 60 minuten / English
Alleen met partner

Startdatum: 07-01-2021
Tarief: € 121.00 (2 termijnen x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Commercial 17+ (Chris)
woensdag 19:00-20:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Commercial 17+ (Chris)
woensdag 20:00-21:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop / Streetdance 14+ (Sheyda)
dinsdag 17:00-18:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop / Streetdance 16+ (Sheyda)
dinsdag 18:00-19:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop / Streetdance Adults (Nancy)
donderdag 19:00-20:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Demoteam (Nancy)
donderdag 17:30-19:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 390.00 (10 termijnen x € 39.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Ladies Style 18+ (Nancy)
dinsdag 20:00-21:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Ladies Style 18+ (Nancy)
dinsdag 21:00-22:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Newstyle 12+ (Nancy)
dinsdag 18:00-19:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Newstyle 16+ (Nancy)
dinsdag 19:00-20:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Klassiek Ballet 6-7 (Celine)
vrijdag 16:00-17:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Klassiek Ballet 8-9 (Celine)
vrijdag 17:00-18:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Kleuterdans / ADV (Lisa)
woensdag 14:15-15:00

Ieder moment instappen is mogelijk

Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 210.00 (10 termijnen x € 21.00)
Categorie: Dansplaats
Lindyhop Advanced (Jeroen en Becky)
zondag 18:00-19:00

11 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 13-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Lindyhop Advanced (Jeroen en Becky)
zondag 18:00-19:00

11 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 10-01-2021
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Lindyhop Beginners (Jeroen en Becky)
zondag 20:15-21:15

10 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 17-01-2021
Tarief: € 100.00 (2 termijnen x € 50.00)
Categorie: Lindyhop
Lindyhop Beginners (Jeroen en Becky)
zondag 19:00-20:00

10 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 20-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Lindyhop Level 2 (Jeroen en Becky)
zondag 19:00-20:00

11 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 10-01-2021
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Modern Ballet 14+ (Chris)
woensdag 18:00-19:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz / Streetdance 9+ (Lisa)
woensdag 16:00-17:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz 17+ (Chris)
maandag 19:00-20:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz 30+ (Chris)
maandag 20:00-21:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Pilates (Karin)
vrijdag 09:00-10:00

Prijs per les. Wekelijk instromen is mogelijk.

Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 10.00 ( termijnen x € )
Categorie: Fitdans en pilates
Salsa Beginners (Lorenzo en Heleen)
donderdag 20:00-21:00

Alleen met partner

Startdatum: 14-01-2021
Tarief: € 100.00 (2 termijnen x € 50.00)
Categorie: Salsa,Latin
Salsa Beginners (Lorenzo en Heleen)
donderdag 21:00-22:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Beginners (Lorenzo en Heleen)
donderdag 20:00-21:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Salsa
Salsa Improvers (Lorenzo en Heleen)
donderdag 19:00-20:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Intermediate (Lorenzo en Heleen)
donderdag 19:00-20:00

Alleen met partner

Startdatum: 07-01-2021
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Salsa,Latin
Salsa Level 2 (Lorenzo en Heleen)
donderdag 21:00-22:00

Alleen met partner

Startdatum: 07-01-2021
Tarief: € 110.00 (2 termijnen x € 55.00)
Categorie: Salsa,Latin
Selectie Modern Jazz 16+ (Chris)
maandag 17:00-18:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 termijnen x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Selectie Streetdance / Modern Jazz 8+ (Lisa)
woensdag 15:00-16:00

Alleen na auditie

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 234.00 (9 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Sportdans Wedstrijddans (Wesseling Team)
zaterdag 10:00-11:30
Startdatum: 01-09-2020
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 1e jaars/beginners (Bart en Jascha)
dinsdag 19:00-20:15

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 06-10-2020
Tarief: € 157.50 (3 termijnen x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 1e jaars/beginners (Bart en Inka)
vrijdag 20:15-21:30

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 02-10-2020
Tarief: € 157.50 (3 termijnen x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 1e jaars/beginners (Ted en Daphne)
woensdag 19:00-20:15

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 157.50 (3 termijnen x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars EXTRA (Bart en Jascha)
zondag 20:10-21:10
Startdatum: 14-10-2020
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Bart en Jascha)
dinsdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 06-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Ted en Daphne)
woensdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars (Bart en Inka)
vrijdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 02-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars (Ted en Daphne)
woensdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 4e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 4e jaars (Bart en Jascha)
maandag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 05-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Beginners Januari (Bart en Inka)
vrijdag 21:30-22:45

20 lessen
Alleen met partner

Startdatum: 08-01-2021
Tarief: € 210.00 (5 termijnen x € 42.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Beginners Januari (Bart en Jascha)
maandag 21:30-22:45

20 lessen
Alleen met partner

Startdatum: 11-01-2021
Tarief: € 210.00 (5 termijnen x € 42.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 1 (Bart en Jascha)
dinsdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 06-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 1 (Bart en Jascha)
woensdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 2 EXTRA (Bart en Jascha)
zaterdag 19:30-20:30
Startdatum: 17-10-2020
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 2 (Bart en Jascha)
woensdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 2 (Bart en Jascha)
zondag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 04-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 3 (Bart en Jascha)
maandag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 05-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 3 (Bart en Jascha)
woensdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 07-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 termijnen x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Streetdance 10+ (Nora)
donderdag 17:00-18:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Streetdance 12+ (Chris)
woensdag 17:00-18:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Streetdance 14+ (Nora)
donderdag 18:00-19:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Zumba (Anouska)
maandag 19:00-20:00

maandelijks instappen mogelijk

Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 termijnen x € 26.00)
Categorie: Fitdans en pilates

Contact Us

Volg ons op Social Media

Contact informatie

Post- en bezoekadres:

Buitenwatersloot 327, 2614GS Delft

ING bank: NL83 INGB 0001 1803 74
Telefoon: 015-2122720 (ook voor Whatsapp berichten)
Gratis parkeren op eigen terrein

Wilt u iets vragen?
e-mail Whatsapp

Met de trein
Dansschool Wesseling ligt op 10 minuten loopafstand van Station Delft. Aan de achterzijde van het station vindt u de Buitenwatersloot. Volg deze sloot, totdat u aan de linkerkant de dansschool ziet.

Privacyverklaring
In onze privacyverklaring kunt u lezen hoe wij omgaan met uw persoonsgegevens.