Steun ons en doneer

Het is ontzettend belangrijk dat we bewegen en wat is er leuker dan dansles. Op dit moment is het alleen toegestaan om buiten te dansen. Als het dan regent, kan de les niet doorgaan. We willen daarom voor de dans kids een tent aanschaffen. Dat betekent wel extra kosten in een periode dat het toch al zwaar is. Jullie hulp is daarom welkom.

Stichting Vrienden van Dansschool Wesseling is opgericht om bijzondere activiteiten van Dansschool Wesseling te ondersteunen. Op dit moment heeft de dansschool en de leerlingen veel last van de Corona maatregelen. Op dit moment is de dansschool zelfs helemaal gesloten.

Vanaf maart verwachten wij dat de danslessen weer starten, maar dan waarschijnlijk wel buiten of digitaal. Wij vinden het ontzettend belangrijk dat de jongeren kunnen sporten en wat is er nou leuker dan dansen? Buiten dansen is leuker dan digitaal, omdat ze elkaar dan weer kunnen ontmoeten.

Wilt je ons en onze leerlingen helpen? Steun dan met een donatie.
Stichting Vrienden van Dansschool Wesseling
NL55 TRIO 0390 9731 65