Seizoen 2020-2021

Inschrijven voor volgend seizoen

Hieronder vindt u het rooster, onder voorbehoud van wijzigingen i.v.m. de Corona crisis. 

Prijzen

Hieronder staan alle standaard prijzen, dus zonder vroegboekkorting. De korting wordt automatisch verrekend met het 2e termijn, als de aanbetaling voor 1 juli gedaan is.

Stijldansen
Beginners 15 lessen, € 157,50 per persoon (< 21 jaar en studenten € 5 korting)
Gevorderd 30 lessen, € 304 per persoon (< 21 jaar en studenten € 10 korting)

Argentijnse Tango, Salsa, Bachata en Lindyhop
10 lessen, € 110 per persoon (< 21 jaar en studenten € 5 korting)
11 lessen, € 121 per persoon (< 21 jaar en studenten € 6 korting)

Dansplaats
kleuters (45 minuten les) seizoen € 210, 10 maanden x € 21
jonger dan 18 jaar seizoen € 260, 10 maanden x € 26
18 jaar en ouder seizoen € 275, 10 maanden x € 27,50
Wedstrijdgroep (1½ uurs les) seizoen € 390, 10 maanden x € 39

10% korting op iedere 2e Dansplaats cursus (korting van goedkoopste cursus)

Dansplaats Passe Partout
Als je 3 of meer lessen wilt volgen, dan is een Passe Partout voordelig. Met een Passe Partout mag je zoveel Dansplaats lessen meedoen als je wilt. Wel voor alle lessen aanmelden. Wij maken automatisch een Passe Partout aan als je voor 3 of meer cursussen inschrijft.
jonger dan 18 jaar seizoen € 625, 10 maanden x € 62,50
18 jaar en ouder seizoen € 705, 10 maanden x € 70,50

Pilates
Wekelijks les, € 10 per les

Zumba
per seizoen € 260, 10 maanden x € 26

Geen danspartner

Wil je graag op stijldansen, salsa, bachata, argentijnse tango of lindyhop maar heb je geen danspartner? Wij kunnen je helpen met zoeken. Vul het formulier in op www.dansschool-wesseling.nl/partner.

Cursusschema

Overzicht - STIJLDANSEN
Stijldansen 1e jaars/beginners (Bart en Jascha)
dinsdag 19:00-20:15

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 29-09-2020
Tarief: € 157.50 (3 x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 1e jaars/beginners (Bart en Inka)
vrijdag 20:15-21:30

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 02-10-2020
Tarief: € 157.50 (3 x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 1e jaars/beginners (Ted en Daphne)
woensdag 19:00-20:15

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 157.50 (3 x € 52.50)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Bart en Jascha)
dinsdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 29-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 2e jaars (Ted en Daphne)
woensdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars VOL!! (Bart en Inka)
vrijdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 02-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 21:30-22:45

15 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 3e jaars (Ted en Daphne)
woensdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 4e jaars (Vincent en Cora)
donderdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 01-10-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen 4e jaars (Bart en Jascha)
maandag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 28-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 1 (Bart en Jascha)
dinsdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 29-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 1 (Bart en Jascha)
woensdag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 2 (Bart en Jascha)
woensdag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 2 (Bart en Jascha)
zondag 19:00-20:15

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 27-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 3 (Bart en Jascha)
maandag 20:15-21:30

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 28-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Stijldansen Trendclub 3 (Bart en Jascha)
woensdag 21:30-22:45

30 lessen van 75 minuten

Startdatum: 30-09-2020
Tarief: € 304.00 (8 x € 38.00)
Categorie: Stijldansen
Overzicht - DANSPLAATS
Hip Hop / Streetdance 14+ (Sheyda)
dinsdag 17:00-18:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Newstyle 12+ (Nancy)
dinsdag 18:00-19:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Wedstrijdteam (Sheyda)
dinsdag 18:00-19:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Newstyle 16+ (Nancy)
dinsdag 19:00-20:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Ladies Style 18+ (Nancy)
dinsdag 20:00-21:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Ladies Style 18+ (Nancy)
dinsdag 21:00-22:00
Startdatum: 01-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Afro Dance 12+ (Chris)
maandag 16:00-17:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Selectie Modern Jazz 16+ (Chris)
maandag 17:00-18:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Afro Dance 16+ (Chris)
maandag 18:00-19:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz 17+ (Chris)
maandag 19:00-20:00
Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Afro Dance Summerclass (Chris)
woensdag 18:00-19:00
Startdatum: 05-08-2020
Tarief: € 26.00 ( x € )
Categorie: Dansplaats
Kleuterdans / ADV (Lisa)
woensdag 14:15-15:00

Ieder moment instappen is mogelijk

Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 210.00 (10 x € 21.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz / Streetdance 6+ (Lisa)
woensdag 15:00-16:00

Ieder moment instappen is mogelijk

Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz / Streetdance 9+ (Lisa)
woensdag 16:00-17:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Streetdance 12+ (Chris)
woensdag 17:00-18:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Ballet 14+ (Chris)
woensdag 18:00-19:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Commercial 17+ (Chris)
woensdag 19:00-20:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Modern Jazz 30+ (Chris)
woensdag 20:00-21:00
Startdatum: 02-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Streetdance 10+ (Nora)
donderdag 17:00-18:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop Wedstrijdteam (Nancy)
donderdag 17:30-19:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 390.00 (10 x € 39.00)
Categorie: Dansplaats
Streetdance 14+ (Nora)
donderdag 18:00-19:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Hip Hop / Streetdance Adults (Nancy)
donderdag 19:00-20:00
Startdatum: 03-09-2020
Tarief: € 275.00 (10 x € 27.50)
Categorie: Dansplaats
Klassiek Ballet 6-7 (Celine)
vrijdag 16:00-17:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Klassiek Ballet 8-9 (Celine)
vrijdag 17:00-18:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Modern Ballet 8-9 (Celine)
vrijdag 18:00-19:00
Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Dansplaats
Auditie vooropleiding (Wesseling Team)
zaterdag 10:00-12:00
Startdatum: 12-09-2020
Tarief: € 10.00 ( x € )
Categorie: Dansplaats
Vooropleiding Dans (Wesseling Team)
zaterdag 10:00-12:30
Startdatum: 19-09-2020
Tarief: € 400.00 (10 x € 40.00)
Categorie: Dansplaats
Overzicht - LATIN
Salsa Intermediate (Edwin en Mayra)
maandag 20:00-21:00

10 lessen van 60 minuten

Startdatum: 14-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Level 2 (Edwin en Mayra)
maandag 21:00-22:00

10 lessen van 60 minuten

Startdatum: 14-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Improvers (Lorenzo en Milla)
donderdag 19:00-20:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Advanced (Lorenzo en Milla)
donderdag 20:00-21:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Latin
Salsa Beginners (Lorenzo en Milla)
donderdag 21:00-22:00
Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Latin
Overzicht - ARGENTIJNSE TANGO
Argentijnse Tango Intermediate (Carlos en Mirella)
dinsdag 20:05-21:05

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 08-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Advanced (Carlos en Mirella)
dinsdag 21:10-22:10

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 08-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Improvers (Carlos en Mirella)
donderdag 21:00-22:00

11 lessen van 60 minuten

Startdatum: 10-09-2020
Tarief: € 121.00 (2 x € 60.50)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Beginners (Carlos en Mirella)
dinsdag 19:00-20:00

10 lessen van 60 minuten

Startdatum: 15-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Argentijnse Tango
Argentijnse Tango Beginners (Carlos en Mirella)
donderdag 20:00-21:00

10 lessen van 60 minuten

Startdatum: 17-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Argentijnse Tango
Overzicht - LINDYHOP
Lindyhop Advanced (Jeroen en Becky)
zondag 18:00-19:00

11 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 13-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Lindyhop Beginners (Jeroen en Becky)
zondag 19:00-20:00

10 lessen van 60 minuten / English

Startdatum: 20-09-2020
Tarief: € 110.00 (2 x € 55.00)
Categorie: Lindyhop
Overzicht - FITDANS EN PILATES
Pilates (Karin)
vrijdag 09:00-10:00

Prijs per les. Wekelijk instromen is mogelijk.

Startdatum: 04-09-2020
Tarief: € 10.00 ( x € )
Categorie: Fitdans en pilates
Zumba (Anouska)
maandag 19:00-20:00

maandelijks instappen mogelijk

Startdatum: 07-09-2020
Tarief: € 260.00 (10 x € 26.00)
Categorie: Fitdans en pilates

Contact Us

Volg ons op Social Media

Contact informatie

Post- en bezoekadres:

Buitenwatersloot 327, 2614GS Delft

Gratis parkeren op eigen terrein

ING bank: NL83 INGB 0001 1803 74

Telefoon: 015-2122720 (ook voor Whatsapp berichten)

Wilt u iets vragen?
e-mail Whatsapp

Met de trein
Dansschool Wesseling ligt op 10 minuten loopafstand van Station Delft. Aan de achterzijde van het station vindt u de Buitenwatersloot. Volg deze sloot, totdat u aan de linkerkant de dansschool ziet.

Privacyverklaring
In onze privacyverklaring kunt u lezen hoe wij omgaan met uw persoonsgegevens.